Kuo pigiau

Marškutė - tai parduotuvinis maišelis su šoninėmis klostėmis, kompaktiškas ir talpus. Dažniausiai gaminamas iš HDPE plėvelės. Šio maišelio "tūrio vienetas" - pigiausias. Tačiau jis nėra tobulas reklamos nešėjas - priekis susiklostuoja, paslepia užrašus, plėvelė greitai susiglamžo, netenka vaizdo.

Kaina nuo 3 iki 34 ct už vnt.              (užsakoma nuo 10000 vnt.)

 

Paprasta iškirstė - tai pigus reklaminis maišelis be pastiprinimų. Dažniausiai gaminamas nedidelių dydžių, pakankamų smulkioms prekėms, vaistams, lankstinukams, suvenyrams sudėti.

Kaina nuo 3 iki 30 ct už vnt.              (užsakoma nuo 20000 vnt.)

Išvaizdžiai

 

Iškirstė su užlanka viršuje ir kloste dugne - tai solidus klasikinis maišelis. Gerą išvaizdą suteikia sudvigubintas viršus; storesnė, elastinga, blizgi LDPE plėvelė bei įvairūs jos atspalviai; lygiai gulantys, ryškūs dažai, ypač nuotraukiniai vaizdai.

Kaina nuo 30 iki 90 ct už vnt.              (užsakoma nuo 5000 vnt.)

 

Su rankenėlę pastiprinančiu lopu - jis yra priklijuotas, todėl nepastebimas iš išorės. Galima ploninti plėvelę - piginti maišelį. Tai optimalus stiprumo, kainos ir išvaizdos derinys.

Kaina nuo 26 iki 90 ct už vnt.              (užsakoma nuo 5000 vnt.)

 

Ąselė - ši konstrukcija derina solidumą ir stiprumą. Maišeliai dažnai naudojami kaip rankinių pakaitalas, todėl negailima užmokėti didesnę kainą. Tinka pardavinėti mažmena, tokiu būdu sugražinant pinigus, išleistus reklamai. Gaminami iš HDPE ar LDPE plėvelių.

Kaina nuo 36 iki 90 ct už vnt.              (užsakoma nuo 5000 vnt.)

Solidžiai

Popieriniai krepšiai. Pastaruoju metu ekologiški popieriniai krepšiai tampa vienu iš prestižinės parduotuvės, gero vardo siekiančios firmos atributu.

"Kraft" - pagaminta iš rudo, balto arba spalvoto "Kraft" popieriaus stačiakampiu dugnu su priklijuotomis juostinėmis arba susuktomis rankenėlėmis. Prekiaujame ir nespausdintais.

Kaina nuo 0,90 iki 3,00 Lt už vnt.         (užsakoma nuo 5000 vnt.)

"Exclusive" - iš kreidinto, spalvoto, reljefinio popieriaus, lakuoti arba laminuoti, su virvinėmis rankenėlėmis. Galima fotospauda ant viso paviršiaus. Krepšelio matmenys - pagal pageidavimą.

Kaina nuo 2,00 iki 8,00 Lt už vnt.                                            (užsakoma nuo 500 vnt.)