Mūsų bendrovės ištakos siekia 1989 metus. Dabartiniu pavadinimu UAB "Akovita" užregistruota 1994 metais. Nuo to laiko dirbame pakuotės srityje. Bendrovė yra Lietuvos pakuotojų asociacijos narė. Mūsų išskirtinumas - prisitaikymas prie klientų poreikių. Priešingai nei kitos įmonės, siekiančios įpiršti tik savo gaminamą siaurą asortimentą, mes siūlome labai platų pasirinkimą. Disponuojame virš 20-ies partnerių pasiūla. Todėl pirmiausia išklausome interesantą ir tik po to surandame jo poreikius atitinkantį sprendimą. Ne atvirksčiai!

    Siūlome bene plačiausią Lietuvoje reklaminių maišelių asortimentą. Galime pasiūlyti ir pigiausius ir labai solidžius sprendimus, nuo šimtinių iki milijoninių tiražų. Pasižymime siūlydami kokybišką nuotraukinę spaudą (ir mažais tiražais) bei retą rotograviūrinę spaudą. Nuolat prekiaujame plėveliniais ir popieriniais maišeliais su rankenėlėmis.

     Siūlome daug pakavimo maišelių rūšių, kai kurias - vieninteliai Lietuvoje. Svarbiausia - daugelį galima nusipirkti be užsakymo. Orientuojamės ne į pigiausią, o į kokybišką pakuotę.

   Dar vienas išskirtinumas - proginė pakuotė. Stengiamės metinėms šventėms pateikti atitinkamos tematikos maišelius dovanoms supakuoti ir sudėti.

     Būtume dėkingi, jei parašytumėte savo atsiliepimus apie mūsų svetainę, kas Jums pasirodė nepatogu, kas liko neaišku.

     Taip pat praneškite, kokios pakuotės ar sprendimo paieška (Lietuvoje) neduoda Jums tinkančio rezultato. Tikėtina, kad nukreipsime savo pastangas ir ta linkme.

Bendradarbiaukime!